Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Date: 16 лютого 2021 о 14:44, Refreshed 17 лютого 2023 о 12:18

До майна закладу освіти належать:

• нерухоме та рухоме майно, включаючи будівлі, споруди,земельні ділянки, комунікації,обладнання, транспортні засоби тощо;
  • майнові права, включаючи майнові права інтелектуальної власності на об’єкти права інтелектуальної власності, зокрема інформаційні системи, об’єкти авторського права та/або суміжних прав;

- інші активи, передбачені законодавством.

Майно закладу освіти перебуває у комунальній власності  Ушомирської  сільської ради.

Заклад освіти, відповідно до чинного законодавства, користується землею, іншими природними ресурсами і несе відповідальність за дотримання вимог та норм з їх охорони. Збитки, завдані закладу освіти внаслідок порушення її майнових прав іншими юридичними та фізичними особами, відшкодовуються відповідно до чинного законодавства.

Лісівщинський ліцей розміщений в будівлях 1936 (І корпус) та 1973 (ІІ корпус) років побудови, загальною площею 2590 м2,  проектна потужність установи – 250 учнів.

Територія закладу становить 3,3 га, огороджена та утримується в задовільному стані.

Для реалізації освітнього процесу в школі наявні:

• 4 кабінети  для навчання учнів початкової школи;
  • 1 кабінет української мови та літератури;
  • 1 кабінет зарубіжної літератури;
  • 1 кабінет математики;
  • 1 кабінет іноземної мови;
  • 1 кабінети історії ;
  • 1 кабінет географії;
  • 1 кабінет фізики;
  • 1 кабінет хімії;
  • 1 кабінет інформатики;
  • 1 кабінет предмету «Захисту України»
  • спортивна зала;
  • спортивна кімната;
  • актова зала;
  •  їдальня на 80 посадочних місць;
  •  стадіон, 2 спортивних майданчики, дитячий майданчик, тренажерний комплекс.

Навчальний заклад має  методичний кабінет для педагогічних працівників, кабінет психолога та соціального педагога,  медичний пункт, кабінет директора, кабінет заступників директора, кабінет педагога-організатора, приміщення технічного персоналу, гардероб, бібліотека.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в навчальних кабінетах, шафами у кожному навчальному кабінеті, класними дошками для кожного кабінету.
    У закладі працює кабінет інформатики у  якому  встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (11+1). Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі.   Кабінет інформатики відповідає вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

У школі працюють 1точка доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології та 3 роутери для роздачі інтернету по основному корпусу ліцею.

Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:

1

Принтери

1

2 Ноутбуки 30
3 Хромбуки 3

4

Сканери та БФП (принтер+сканер+ксерокс)

7

5

Інтерактивні комплекси (інтерактивна дошка, проектор)

4

6

Проектори

3

7 Ламінатори  4
8 Телевізор 1
9

Персональні комп'ютери

14

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з відділом освіти та іншими загальноосвітніми закладами.

Електронна адреса закладу: lisivchina@i.ua

Основними напрямками діяльності в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення школи; підвищення компетентності вчителів і учнів в області сучасних інформаційних технологій; інформатизація освітнього процесу в школі; моніторинг якості освіти; розвиток шкільної медіатеки; участь в інтернет - проектах; електронний документообіг; використання інформаційних технологій в освітній статистичній звітності.

Кабінет фізики забезпечений на 30% необхідним обладнанням для виконання демонстраційних дослідів, лабораторних робіт та фізичного практикуму.
   Кабінет хімії забезпечений на 50% обладнанням та реактивними для виконання практичної частини програми.

Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2022 року нараховує 11484 екземплярів

Фонд підручників нараховує  4140 екземплярів.

Забезпечення учнів  підручниками складає  83%.

В ліцеї проведено велику організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, їдальні, рекреацій, влучно підібрано кольорову гаму. В закладі чітко простежується єдиний підхід до оформлення всього приміщення закладу.

Comments:
Only authorized users can leave comments.